Witaj!
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

rekrutacja

• Przedstaw nam się, opowiedz coś o sobie, ile masz lat, jak masz na imię, czym się interesujesz.
    Witam,nazywam sie miłosz  mam 16 lat interesuje sie grą w minecrafta i ogólnie wszystkim co zwiazane z grami 

• Czy kiedykolwiek pełniłeś(aś) podobną rolę, jeśli tak - opowiedz nam trochę o tym.
    tak pełniłem role administratora na discord bludiego 

• Ile czasu możesz spędzać dziennie na serwerze?
    na serwerze bym grał od 6 do 8 godzin 

• Czy znasz podstawowe komendy oraz obowiązki Pomocnika? Jeśli tak, wymień je.
    komenda mute mutuje osobe podam przykład np.  .warp @gracz 15m słowa
  • prefix ban
    prefix tempban
    prefix mute 
    prefix tempmute 
     prawie do każego bota z funkcjami moderacyjnymi a prefix to np !,$,% i każdy bot ma ustawiony jakiś prefix
  • Wymień minimum trzy typy kar, którymi możemy ukarać gracza.
    - niestosowne zachowanie - spam - multi konta.

Jeśli chodzi o doświadczenie, mieliśmy na myśli serwery minecraft, a nie discord. Jeśli chodzi o czas online to mam pytanie, jak  ci się uda wyrobić 6-8 h dziennie?  Co do komend, mieliśmy na myśli komendy do minecrafta, a nie discorda.
Jeśli chodzi o typy kar, to chodziło nam właśnie o rodzaje kar (ban mute etc.), a nie powody kar.  Osobiście jestem na nie, jednakże czekam na opinię innych osób.

Niestety, mimo przejrzystości podania jestem na nie. Niektóre punkty podania zostały błędnie odebrane np. rodzaje kar czy podpunkt z doświadczeniem o roli administratora w MC.

xPogromca nie zrozumiałeś niektórych punktów, mimo że podanie jest przejrzyste to osobiście jestem na nie.

Dziękujemy za złożenie podania.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości