Witaj!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wzór podania- chatmoderator FreeBuild

Heart 
1. Nick w grze:

2. Wiek:

3. Przedstaw siebie w kilku zdaniach:

4. Czy posiadasz komunikatory głosowe oraz sprawny mikrofon?(facebook, ts3, discord):

5. Jak długo grasz w minecrafta?

6. Co należy do obowiązków chatmoderatora (według Ciebie)?:

7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na trybie FreeBuild, dziennie(oraz w roku szkolnym i we wakacje)?:

8. Jak długo grasz na naszym serwerze?

9. Dlaczego akurat ty masz zostać wybran*, a nie inni?

10. Czy posiadasz konto minecraft premium?
Odpowiedz

(08-23-2020, 11:07 AM)maleullinn napisał(a):
1. Nick w grze:
Adusia2705

2. Wiek:
21lat

3. Przedstaw siebie w kilku zdaniach:
Mam na imię Adrianna, mam 21 lat (tak jak wyżej napisałam), Bardzo lubię pomagać innym przy budowaniu jestem miła i otwarta na nowe znajomości oraz jestem z okolic Warszawy Smile

4. Czy posiadasz komunikatory głosowe oraz sprawny mikrofon?(facebook, ts3, discord):
Taak posiadam Facebooka oraz Discorda Smile

5. Jak długo grasz w minecrafta?
Ojoj długo chyba z ponad 3 lata Tongue

6. Co należy do obowiązków chatmoderatora (według Ciebie)?:
Pilnowanie porządku, sprawiedliwe rozwiązywanie kłótni i sporów, organizacja jakiś konkursów i eventów itd..

7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na trybie FreeBuild, dziennie(oraz w roku szkolnym i we wakacje)?:
Mam bardzo dużo czasu wolnego ponieważ studia zaczynam dopiero za rok w październiku, potrafię siedzieć nawet późnym wieczorem..

8. Jak długo grasz na naszym serwerze?
Dłuugo, nie potrafię określić ile konkretnie Tongue

9. Dlaczego akurat ty masz zostać wybran*, a nie inni?
Jestem administratorką/moderatorką w kilku miejscach, w róznych grach i wszędzie mi to wychodzi bardzo dobrze i odnajduje się w tym..

10. Czy posiadasz konto minecraft premium?
Oczywiście, że taak
Odpowiedz

1. Nick w grze:
Rulessick

2. Wiek:

13

3. Przedstaw siebie w kilku zdaniach: Jestem Julia, lubie grać w mc i interesuje się informatyką Smile

4. Czy posiadasz komunikatory głosowe oraz sprawny mikrofon?(facebook, ts3, discord): 

Posiadam discorda, ale nie mam sprawnego mikrofonu

5. Jak długo grasz w minecrafta?

Około 3 tygodnie Smile

6. Co należy do obowiązków chatmoderatora (według Ciebie)?: 

Pilnowanie czatu oraz zwracanie uwagi na nieodpowiednie zachowanie

7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na trybie FreeBuild, dziennie(oraz w roku szkolnym i we wakacje)?: 

Zależy to od planu lekcji, który obecnie mam Smile

8. Jak długo grasz na naszym serwerze? : 

około tydzień 

9. Dlaczego akurat ty masz zostać wybran*, a nie inni? Myślę, że będę czuła sie dobrze w tej roli 

10. Czy posiadasz konto minecraft premium? 

Niestety nie
Odpowiedz

(08-23-2020, 11:07 AM)maleullinn napisał(a):
1. Nick w grze: Maciek_yt12

2. Wiek:9

3. Przedstaw siebie w kilku zdaniach: bardzo lubię grać w minecraft ,zawsze gram na easycraft.pl ,nie lubię gdy ktoś czatując używa brzydkich słów lub jest nie miły ,jestem osobą która lubi porządek 

4. Czy posiadasz komunikatory głosowe oraz sprawny mikrofon?(facebook, ts3, discord):tak

5. Jak długo grasz w minecrafta? 4 lata

6. Co należy do obowiązków chatmoderatora (według Ciebie)?:filtruję chat, pilnuję żeby nie było brzydkich słów i nie miłych6 komentarzy

7. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na trybie FreeBuild, dziennie(oraz w roku szkolnym i we wakacje)?:w weekendy

8. Jak długo grasz na naszym serwerze? 6 mięsiecy

9. Dlaczego akurat ty masz zostać wybran*, a nie inni? bo nie lubię kiedy ktoś używa brzydkich słow

10. Czy posiadasz konto minecraft premium? nie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości