Witaj!
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POMOCNIK - Milenkaax

Twój nick: Mój nick to Milenkaax.
Twój wiek: Mam 14 lat.
Nick na discord (Nazwa#XXXX): Moja nazwa na discordzie to Milenka#4495.
Opisz siebie (chcemy Cię poznać):Jestem pozytywną osobą, mam wiele pomysłów lubię spędzać czas na discordzie  oraz serwerze. Uważam, że jestem spokojną i nie konfilktową osobą. Mam wiele pasji jedną z nich jest pływanie i piłka ręczna, od roku tańczę też w zespole.
Od kiedy grasz na EasyCraft? Od startu tego, ale grałam również na poprzedniej edycji.
Od kiedy grasz w Minecraft? W minecrafta gram od około 8 lat, ale jeśli chodzi bardziej o minigames to 6. 
Co zmieniłbyś na EasyCraft? Dodałabym sky wars, lub jakieś dodatki na trybach, które już istnieją.
Dlaczego mamy wybrać Ciebie? Ponieważ uważam, ze nadaje się do pełnienia tej funkcji ponieważ nie raz już takowa pełniłam, mam doświadczenia z praca w grupie.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z innymi? Jak najbardziej, potrafię się dogadać w grupie. Wspólnie wymyślać nowe rzeczy. Oraz bardzo lubię pracować w grupie z innymi.

Witaj,

z radością informuję, iż twoje podanie zostało przyjęte. 
Zapraszam na rozmowę głosową w celu odbycia Etapu drugiego w Piątek (tj. 31.07.2020) o godzinie 19:00 na nasz serwer discord - dc.easycraft.pl
(Jeśli jednak w określonym czasie nie możesz przybyć na rozmowę, proszę o wiadomość prywatną.)

Podanie zaakceptowane.

Przyjęty do Ekipy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości