Witaj!
Rejestracja

  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
Podanie na jrHelpera

#1
Nick: TheFuBuK.
Wiek: 14 lat.
Ile jesteś w stanie poświęcić czas na serwie: Myślę że spokojnie 4-5 godzin.
Znajomość komend: Znam tylko podstawowe komendy.
Od kiedy grasz w minecraft'a: Gram ok. 7 lat.
Czy masz konto premium: Oczywiście że tak.
Czy masz sprawny mikrofon: Nie mam mikrofonu, na dsc gadam na telefonie.
Od kiedy grasz na SkyBlock: Gram od 1 edycji serwera.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze: Byłem, miałem mute'a.
Trochę o tobie: Mam na imię Jakub i pochodzę z województwa Kujawsko-pomorskiego i mam (praktycznie) 14 lat. Mieszkam w domu dwu rodzinnym razem z babcią, mamą, tatą, ciocią, kuzynami i z jednym bratem (który mnie wyprowadza z równowagi). Mam jednego kota, psa i chomika. Gram na instrumencie dętym blaszanym i od początku Września będę chodził do 4 klasy (4 klasa jest to ostania klasa w Szkole Muzycznej I Stopnia) i chciałbym rozwijać się w kierunku muzycznym. Lubię także informatykę, którą chciałbym rozwijać w Technikum. Lubię grać w gry komputerowe i mobline, dlatego, że to jest dla mnie odskocznia od obowiązków bycia nastolatkiem. Moją ulubioną grą komputerową jest Minecraft. Gram w nią od 6 lat, a Minecraft Premium kupiłem 3 lata temu. Gram na serwerach (aktualnie) Sky Block, a zacząłem grać na serwerach wojen gildii.
Co zamieszać robić jako jrHelper: Zamierzam karać ludzi którzy szukają atencji pod nie obecnością naszej ukochanej administracji, No tyle co miałbym robić nie mam pomysłu co miałbym robić jako jrHelper.

#2
Mimo młodego wieku często widuje Cie na serwerze i dużo udzielasz się na czacie.
Moim zdaniem, dałabym Ci szanse Smile

#3
Jestem za pozytywnym rozpatrzeniem wniosku gracza TheFuBuK na stanowisko JrHelpera przekonuje mnie jego podanie.
W dodatku spędza dość sporo czasu na serwerze i gdy tylko potrafi pomaga graczom również ma dosyć długi staż na serwerze

#4
Mimo młodego wieku, jestem na tak. Jesteś aktywnym graczem z długim stażem u nas więc myślę, że warto dać Ci szansę Big Grin

#5
Jestem na tak, grasz od 1 edycji na serwerze, nawet pod koniec edycji Cię widywałem i zawsze byłeś pomocny i kulturalny na chacie.

#6
Podanie rozpatrzone pozytywnie, zamykam wątek.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości