Witaj!
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na jrHelpera

Nick: TheFuBuK.
Ile jesteś w stanie poświęcić czas na serwie: Myślę że spokojnie 4-5 godzin.
Znajomość komend: Znam tylko podstawowe komendy.
Od kiedy grasz w minecraft'a: Gram ok. 7 lat.
Czy masz konto premium: Oczywiście że tak.
Czy masz sprawny mikrofon: Nie mam mikrofonu, na dsc gadam na telefonie.
Od kiedy grasz na SkyBlock: Gram od 1 edycji serwera.
Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze: Byłem, miałem mute'a.
Trochę o tobie: Mam na imię Jakub i pochodzę z województwa Kujawsko-pomorskiego i mam (praktycznie) 14 lat. Mieszkam w domu dwu rodzinnym razem z babcią, mamą, tatą, ciocią, kuzynami i z jednym bratem (który mnie wyprowadza z równowagi). Mam jednego kota, psa i chomika. Gram na instrumencie dętym blaszanym i od początku Września będę chodził do 4 klasy (4 klasa jest to ostania klasa w Szkole Muzycznej I Stopnia) i chciałbym rozwijać się w kierunku muzycznym. Lubię także informatykę, którą chciałbym rozwijać w Technikum. Lubię grać w gry komputerowe i mobline, dlatego, że to jest dla mnie odskocznia od obowiązków bycia nastolatkiem. Moją ulubioną grą komputerową jest Minecraft. Gram w nią od 6 lat, a Minecraft Premium kupiłem 3 lata temu. Gram na serwerach (aktualnie) Sky Block, a zacząłem grać na serwerach wojen gildii.
Co zamieszać robić jako jrHelper: Zamierzam karać ludzi którzy szukają atencji pod nie obecnością naszej ukochanej administracji, No tyle co miałbym robić nie mam pomysłu co miałbym robić jako jrHelper.

Mimo młodego wieku często widuje Cie na serwerze i dużo udzielasz się na czacie.
Moim zdaniem, dałabym Ci szanse Smile

Jestem za pozytywnym rozpatrzeniem wniosku gracza TheFuBuK na stanowisko JrHelpera przekonuje mnie jego podanie.
W dodatku spędza dość sporo czasu na serwerze i gdy tylko potrafi pomaga graczom również ma dosyć długi staż na serwerze

Mimo młodego wieku, jestem na tak. Jesteś aktywnym graczem z długim stażem u nas więc myślę, że warto dać Ci szansę Big Grin

Jestem na tak, grasz od 1 edycji na serwerze, nawet pod koniec edycji Cię widywałem i zawsze byłeś pomocny i kulturalny na chacie.

Podanie rozpatrzone pozytywnie, zamykam wątek.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości